Pierniki na zamówienie - ciastka reklamowe z napisem
  • Pierniki na zamówienie - ciastka reklamowe z napisem

Pierniki na zamówienie - korzenne ciastka z logo firmy

Ciastka personalizowane z logo firmy

Korzenne ciastka z firmowym logo i drukowanym napisem i ręcznymi zdobieniami. Te personalizowane ciastka reklamowe to nie tylko smaczny przysmak, ale także wyjątkowy sposób przekazania życzeń świątecznych czy innego rodzaju wiadomości. Lukrowane pierniki z dowolną grafiką dodają nie tylko smaku, ale również estetycznego uroku.

Jak umieszczamy indywidualne logo na ciastkach?

Proponujemy ręczne nadruki czy napisy, które nadają piernikom indywidualny charakter. Sprawia to, że są one wyjątkowym prezentem czy upominkiem reklamowym. Dodatkowo, fakt, że mogą pełnić różne funkcje przez cały rok, od ciastek konferencyjnych po pierniki odpustowe, czyniąc z nich wszechstronne narzędzie promocyjne.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Spersonalizowane ciastka o smaku korzennym

Dla firm, które chcą zintegrować swoje logo i przekaz reklamowy z tradycją świąt, lukrowane ciastka z logo i ręcznym lub drukowanym napisem są doskonałym wyborem. Dzięki nim można równocześnie promować markę, dziękować klientom za współpracę i tworzyć pozytywne skojarzenia z firmą.

Jakie ozdoby możemy umieścić na ciastkach z logo?

Nie ma granic przy tworzeniu pierników z logo, dlatego bardzo chętnie prezentujemy produkty z dedykowanym ręcznym napisem. Pierniki na zamówienie, które symbolizują szczęście i dostatek to tradycja świąt. Któż by sobie tego nie życzył, wręczając ręcznie wykonany prezent.

Ciastka reklamowe to delikatna promocja, która ociepli atmosferę podczas konferencji czy spotkań biznesowych.

Zobacz także