Kategoria: Ozdobne pierniki na zamówienie z logiem firmy

Jest 149 produktów.

Pokazano 1-50 z 149 pozycji

Ozdobne pierniki na zamówienie z logiem firmy

Pierniki ozdobne na zamówienie z logiem firmy

Naszą specjalnością są ozdobne pierniki na zamówienie. Ten wyjątkowy wypiek jest wybierany przez firmy z ich logiem, łączy w sobie tradycję ręcznego cukiernictwa z promocją marki. Proponowane Państwu pierniki na zamówienie w wybranym, często spersonalizowanym  kształcie i dekoracji, wykonane są z najwyższej jakości składników. Każdy piernik firmowy, przeznaczony dla klientów może być dostosowany do indywidualnych wymagań.

Co więcej może się znaleźć wśród ozdób pierników świątecznych?

Oprócz ozdabiania w bajeczny sposób powierzchni pierników, umieszczamy na nich również logo firmy, co stanowi efektywną formę promocji.

Nasze pierniki ozdobne nie tylko doskonale przyciągają uwagę swoim estetycznym i ręcznym wykonaniem, co sprawia, że są doskonałym prezentem firmowym czy elementem kampanii marketingowej, ale również smakują wyjątkowymi składnikami i tradycją świąt.

 W jaki sposób ozdabiamy pierniki z logiem firmy?

Zapewniamy staranność w wykonaniu, precyzję detali i możliwość dostosowania smaku oraz wzoru, aby stworzyć niepowtarzalne i smaczne pierniki świąteczne, które wyróżnią Twoją firmę. W końcu są to pierniki na zamówienie i to Ty możesz decydować o sposobie i intensywności zdobień.

Dzięki temu na długo pozostaną one w pamięci obdarowanych klientów i kontrahentów, a korzenne ciasto piernikowe przywoła aromaty dzieciństwa i wprowadzi w świąteczny nastrój.

 

Pośród słodyczy reklamowych, które wytwarzamy ozdabiane pierniki świąteczne stanowią następujące kategorie::

·       pierniki gwiazdki 

·       choinka z piernika

·       pierniczki dzwoneczki

·       domek z piernika

·       serca z piernika

 

Nie będzie tajemnicą, jeśli powiemy, że cieszą się one niezmiennie zainteresowaniem klientów. Zarówno pojedynczo pakowane pierniki w celofanie, jak też piernikowe zestawy upominkowe. 

 

Kto może u nas zamówić pierniki z logo? 

Firmy, które chcą podarować swym współpracownikom lub klientom wyjątkowy upominek. Ale również klienci indywidualni.

Zapraszamy Was wszystkich do zapoznania się z przecudnie zdobionymi piernikami, które nie zawsze muszą być z logiem firmy, a mogą zawierać inne wyróżnieniem, jak karteczkę z życzeniami lub ręcznie wykonany napis.

Podążcie za odrobiną zauroczenia tradycyjnym wypiekiem.

Co możesz zyskać dzięki naszym piernikom reklamowym?

Zamówienie pierników, to doskonały pomysł na upominek dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników. Dzięki ich wyróżnieniu dodacie uroku i smaku firmowym wydarzeniom i kampaniom marketingowym. Dzięki naszym piernikom z logo firma zyskuje nie tylko unikalność, ale również słodki sposób na zapamiętanie. Wszystkie pierniki z logiem standardowo pakujemy osobno w woreczek celofanowy, co dodaje im elegancji i wyjątkowości. Na szczególne zamówienie możemy przygotować pierniki dla Waszych klientów w świąteczny kartonik.