Gwiazdka piernik z logo lukrowana w dwóch kolorach

Gwiazdka piernik z logo lukrowana na czerwono z białymi dodatkami

Gwiazdki z piernika to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych lukrowanych pierników świątecznych. Proste pierniki ozdobione na zamówienie, występujące w różnych rozmiarach, stanowią doskonałą bazę do personalizacji według indywidualnych potrzeb i preferencji.

Nasze proste dekorowane piernikczki świąteczne są dostępne w różnych wielkościach, co pozwala dopasować je do konkretnych potrzeb klienta. Mogą one pełnić różnorodne funkcje, począwszy od pierników reklamowych z logo firmy, które stanowią skuteczną formę promocji, aż po pierniczki ozdobne na choinkę, które dodają uroku i charakteru świątecznej dekoracji.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Lukrowane gwiazdki pierniki

Poszukując dekorowanych pierniczków na zamówienie, możecie Państwo, wśród prawie 200 wzorów, znaleźć nie tylko gwiazdki z piernika, ale również  choinki z piernika, pierniki na choinkę, czy piernikowe domki.

Możliwość doboru wzorów i barw, w jakich proponujemy ozdobione pierniki na zamówienie jest niezliczona. Tworzone w naszej manufakturze ozdobione pierniczki lukrowane mogą mieć wykonany ręcznie napis, jak też wydrukowane jadalne logo. Tego typu ciastka reklamowe dla firm czy instytucji, lukrowane ciasteczka dekoracyjne to nic innego, jak lukrowane pierniki na zamówienie.

Opierają się na kształtach świątecznych, możemy stworzyć nienarzucającą się reklamę, która sprawdzi się sprawdzającą się zarówno podczas konferencji czy firmowych eventów. 

Niezależnie od wybranej wielkości czy zastosowania, nasze lukrowane gwiazdki są starannie wykonane z wysokiej jakości składników, co gwarantuje doskonały smak i estetyczny wygląd. Dodatkowo, możliwość dekoracji lukrem pozwala na stworzenie unikalnych wzorów i zdobień, które sprawią, że każdy piernik będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty prostej pierniczki świąteczne na zamówienie, które będą doskonałym dodatkiem do świątecznego stołu, oryginalnym prezentem dla bliskich, a także skutecznym narzędziem promocji firmy w okresie świątecznym.

Zobacz także