pan ciastek z piernika z logo
  • pan ciastek z piernika z logo
  • pan ciastek z piernika z logo

Pan ciastek z piernika z logo firmy

Pan ciastek dostępny jest w 5 wymiarach 3cm, 7 cm, 10cm, 12cm, 19cm.

Unikalny wizerunek Pana Ciastka z piernika, nadają mu charakterystyczne rysy twarzy, włączając w design elementy związane z logo firmy. Możemy dodać na powierzchni tego ludzika z piernika lukrowane elementy związane z logo firmy, takie jak nazwa lub nawiązująca kolorystyka.

Jak pakujemy ludziki z piernika?

Z chęcią zaoferujemy Pana Ciastka nie tylko w standardowym opakowaniu celofanowym, ale też w eleganckim kartoniku, tworzącym spójny design.

W jaki sposób możemy ozdobić Pana Ciastka z piernika?

Na życzenie opatrzymy Pana Ciastka z piernika tekstem (o ile jego wielkość na to pozwoli), który nawiąże do sloganu firmy lub hasła reklamowego.

A to wszystko po to, by wykorzystać postać Pana Ciastka do specjalnych promocji reklamowych, oferując go klientom jako dodatek do zakupów czy jako nagrodę w konkursach.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Piernik ludzik to niemal postać hollywoodzka

Pan ciastek należy do czołówki gatunku pierników na zamówienie. Nie potrafi żyć samodzielnie jako piernik z logo. Woli życie w grupie ludzików z piernika. My na to mówimy zestawy piernikowe.

Choć charakteryzuje się skromnym lukrowanym odzieniem to czasem lubi zaskoczyć kolorami. Pozostałe pierniki ozdobne na zamówienie zazdroszczą mu, ponieważ Pan Ciastek wypłynął na szerokie wody za sprawą kariery w Hollywood na początku XXIw.

U nas jednak jest to nadal skromny i przystępny lukrowany pierniczek.