Pierniki na zamówienie - ciastka reklamowe
  • Pierniki na zamówienie - ciastka reklamowe

Pierniki na zamówienie - ciastka reklamowe

Ciastka reklamowe z indywidualną grafiką i lukrowanym zdobieniem

Te lukrowane ciastka reklamowe mogą być z Państwem obecne przez cały rok. Dostosuj grafikę do palety barw firmy. To świetny sposób, aby wyróżnić się i sprawić, że ciastka reklamowe będą idealnie pasować do identyfikacji wizualnej marki.

Jaki kształt ciastek reklamowych wybrać?

Jeśli masz dylemat czy ma to być choinka czy gwiazdka, zdecyduj się na uniwersalny kształt ciastek z logo, który sprawi, że będą stanowiły nie tylko smaczny, ale i oryginalny prezent reklamowy.

Ich unikalność i spersonalizowany charakter przyciągną uwagę odbiorców, a jednocześnie będą doskonale oddawać ducha firmy.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Ciastka reklamowe z logo Twojej firmy 

Nie istnieją ograniczenia, gdy tworzymy pierniki z logo, które mogą mieć nie tylko różnego rodzaju kształty, ale również dowolnie naniesione grafiki. Lukrowane pierniki na zamówienie, symbolizujące szczęście i dostatek to nieodłączna tradycja świąt. Dlatego istnieje mnóstwo okazji, by wykorzystać proste pierniczki świąteczne - ozdabiając nimi stół świąteczny, darując najbliższym lub prezentując kontrahentom. Tę rolę doskonale pełnią lukrowane ciastka reklamowe z logo. Zauważmy, że lukrowane ciastka reklamowe są delikatną formą promocji, nieodzowną podczas konferencji czy spotkań branżowych.

Ile kolorów mogę wydrukować na ciastkach z logo?

Dowolność druku pozwala na brak ograniczeń kolorystycznych. Nie ma to również wpływu na cenę ciastek.

Zobacz także