Pierniki reklamowe, pierniki z logo firmy, pierniki na zamówienie, pierniki firmowe, ciastka reklamowe

Naszą specjalnością są ręcznie robione i bajecznie zdobione lukrowane pierniki świąteczne

Z myślą o firmach tworzymy też pierniki reklamowe.  Są to pierniki na zamówienie , w wybranych przez Państwa kształtach, wzorach i kolorach, na których możemy dokładnie odzwierciedlić  logo firmy lub dowolny motyw czy napis.

Pierniki z logo to oryginalne pierniki ozdobne, które na długo pozostaną w pamięci obdarowanych, a korzenne ciasto piernikowe przywoła aromaty dzieciństwa i wprowadzi w świąteczny nastrój.

Lukrowane pierniczki świąteczne, a pośród nich: domek z piernika, pierniki na choinkę, piernik gwiazdkapierniki serca czy Ciastek, cieszą się niezmiennie  zainteresowaniem klientów, dla których wykonujemy różnego rodzaju pierniki na zamówienie.

Firmy, które chcą podarować swym współpracownikom wyjątkowy upominek, zapraszamy  do zapoznania się z naszą ofertą na pierniki ozdobne.

Nasze lukrowane pierniki świąteczne i lukrowane pierniki firmowe są często zamawiane na jarmarki bożonarodzeniowe, targi i wystawy. Z kolei pierniki serca to najpopularniejsze pierniki odpustowe, ciastka reklamowe i dekoracyjne ciasteczka.

Jest 172 produktów.

Pokazano 1-50 z 172 pozycji