Choinka z piernika z życzeniami
  • Choinka z piernika z życzeniami

Choinka z piernika z życzeniami zielona

Choinka piernikowa w kolorze zielonym z ręcznie wykonanym napisem

Niezwykle kolorowe pierniki świąteczne w kształcie choinki z piernika to doskonały sposób, by przekazać życzenia świuayteczne. Tutaj mamy choinkę w klasycznym ubarwieniu z wypisanymi na niej lukrowanymi życzeniami.

Wszystkie nasze wyroby to pierniki na zamówienie, dostępne w kilku rozmiarach. Choinka z piernika jest jednym z podstawowych i najpopularniejszych wzorów świątecznych. Nanosząc na nie Państwa logo, mogą powstać doskonałe pierniki firmowe, które wzbogacą każdą przedświąteczną akcję promocyjną.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Dowolnie opisana choinka z piernika w kolorze zielonym

Wyjątkowe pierniki świąteczne w kształcie choinki z piernika pozwalają niezwykle dodać ciepła światecznej atmosferze. Jako małe pierniczki świąteczne nadają się idealnie do przystrojenia świątecznego stołu, a choinki z piernika są idealnym nawiązaniem do świątecznego czasu. Możemy wykonać na nich również dowolne logo, by przekształciły się w pierniki reklamowe. Ciastka reklamowe w kształcie choinki z piernika mogą doskonale ocieplić wizerunek firmy. Zapraszamy firmy, agencje reklamowe, ale również tych, którzy chcieliby zamówić pierniki odpustowe.

Zobacz także