Pierniki świąteczne - okrągłe bombki
  • Pierniki świąteczne - okrągłe bombki

Bombki pierniki świąteczne - okrągłe

Pierniki świąteczne - okrągłe bombki

Każda bombka to starannie wykonany piernik z najwyższej jakości składników, bogato przyprawiony i ozdobiony lukrem, tworzący charakterystyczny świąteczny wzór. Te pierniki to idealny sposób, aby wprowadzić atmosferę świąt do Twojego domu lub biura. Mogą one również stanowić doskonały prezent dla bliskich czy partnerów biznesowych, dodając uroku i słodkiego smaku świętom.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Bombki pierniki w klasycznej odsłonie lukrowane na biało pojedyncze i w zestawach

Różne wielkości i bogate wzornictwo w jakim występują nasze ozdobione pierniczki bombki pozwala na nieskończoną ilość kombinacji, w jakich możemy wyprodukować pierniki świąteczne. Nasze bombki z piernika mogą występować w standardowych kształtach, ale możemy również przygotować ciastka reklamowe o charakterystycznym kształcie firmowym czy instytucji, które mogą zostać wykorzystane na spotkaniach biznesowych czy konferencjach.

Proste pierniki bombki o tradycyjnym charakterze.

Proste pierniki świąteczne kojarzone głównie z okresem Bożego Narodzenia, mogą zostać zastąpione w innych porach roku przez ciastka reklamowe. Tych z Państwa, którzy posiadają stoiska handlowe, nie tylko na jarmark czy odpust, również zapraszamy po dekorowane pierniczki oraz pierniki odpustowe.

 

Zobacz także