Choinka z piernika
  • Choinka z piernika
  • Choinka z piernika prosty wzrów

Choinka z piernika

Prosta choinka z piernika lukrowana na biało (możliwość wyboru kolory)

Prosty i elegancki wzór zdobienia choinek z piernika potrafi sprawdzić się na eventach świątecznych. Również z takiego piernika można uczynić wyróżniający go przysmak. Wystarczy dodać logo firmy lub karteczkę z życzeniami. Proste smaczne i tanie rozwiązanie na świąteczny upominek.

Wszystkie nasze lukrowane ciasteczka dekoracyjne to pierniki na zamówienie, dostępne w kilku rozmiarach i wielu kolorach. Nanosząc na choinki z piernika Państwa logo, mogą powstać doskonałe pierniki firmowe. Niezwykle kolorowo lukrowane pierniki świąteczne w kształcie choinki z piernika to jeden z podstawowych i najpopularniejszych wzorów świątecznych. 

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Prosty piernik w kształcie choinki z możliwością wyboru dowolnego koloru lukrowania i dodania logo

Urocza, niczym z bajki, choinka z piernika to ręcznie ozdobione pierniczki na zamówienie. Nieodzowny element świąt. Tajemnica tego pysznego i aromatycznego symbolu szczęścia i dostatku tkwi w wypracowanej przez lata metodzie wytwarzania ciasta piernikowego. Dla instytucji oraz firm mamy przygotowaną specjalną ofertę w postaci dodania do pierników logo lub karteczki z życzeniami.

Obdarujcie Państwo swoich pracowników lub kontrahentów czymś szczególnym i pozostańcie tym samym w ich pamięci na dłużej. Gdybyście jednak mieli marzenie stworzyć własne wypieki, to polecamy ciasto piernikowe, do którego załączamy przepis na pierniki  ozdobne. Dla zainteresowanych możemy przygotować specjalne zestawy świąteczne, kosze upominkowe lub pierniki odpustowe.

Zobacz także