Choinka z piernika czerwona z białym lukrem i bombkami
  • Choinka z piernika czerwona z białym lukrem i bombkami

Choinka z piernika czerwona z białym lukrem i bombkami

Choinka z piernika czerwona z białym lukrem i bombkami

Jak widać pierniki można przystroić na różne sposoby. Każdy może być indywidualny, spersonalizowany. Tylko ręczny wyrób zapewnia niepowtarzalność wyrobu, gdyż możemy w ten sposób dobrać dla Państwa odpowiednią kolorystykę i zdobienia, dodać do piernika emblemat lub karteczkę z życzeniami.

Wszelkie nasze realizacje to pierniki na zamówienie. Najpopularniejszym z wzorów jest choinka z piernika. W tym przypadku choinki, jako ciastka reklamowe. Mogą one przybierać różnorodne wzory, a wszystko dostosowane do Państwa potrzeb tak, aby korzenne ciastka reklamowe odpowiadały wizerunkowi Państwa firmy.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Pierniki na zamówienie w kształcie choinki

Oprócz doskonałego ciasta, kolorystyki i bogactwa wzorów jest jeszcze pasja, która wpływa na to, że nasze ozdobione lukrowane choinki  mają tak niepowtarzalny charakter. Dzięki temu nadają się nie tylko na święta, ale również na inne okazje. Pierniki ozdobne są symbolem szczęścia i dostatku. Stąd też niosą za sobą przekaz najwspanialszych życzeń. Dlatego lukrowane pierniki reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest to również niebagatelna i dyskretna forma reklamy, a przy tym słodkie ocieplenie wizerunku Państwa firmy czy instytucji. Wystarczy podarować pierniki z logo. Ciastka reklamowe mogą występować w różnych kształtach, nie tylko świątecznych, tak by doskonale nawiązać do charakteru zamawiającego. Naszą produkcją są pierniki na zamówienie, dlatego zapraszamy również osoby, szukające asortymentu na jarmark czy odpust, dla nich mamy pierniki odpustowe. Zapraszamy!