Bombka z piernika z lukrowaną choinką i napisem z lukru Wesołych Świąt
  • Bombka z piernika z lukrowaną choinką i napisem z lukru Wesołych Świąt

Bombka z piernika z lukrowaną choinką i napisem z lukru Wesołych Świąt

Ozdobione zielonym i białym lukrem pierniczki na zamówienie, w kształcie bombki z piernika.

Nienarzucająca się forma bombek z piernika pozwala uwydatnić naniesione wzory. Motyw, który na nim umieścimy ogranicza jedynie wyobraźnia, a fakt, że są to pierniki na zamówienie, pozwala te bombki z piernika z ewentualnym logo firmy zawiesić na choinkę. Jest to wyjątkowy sposób na podkreślenie świątecznego klimatu w firmowym otoczeniu.

Jak są wykonywanie piernikowe bombki ?

Nasze bombki są starannie wykonane z wysokiej jakości piernika i lukru królewskiego, co sprawia, że są nie tylko smaczne, ale także eleganckie wizualnie.

Każda bombka jest indywidualnie ozdobiona, a na jej powierzchni umieszczane jest logo firmy. Dzięki temu, bombka staje się nie tylko elementem świątecznej dekoracji, ale również skutecznym narzędziem promocyjnym. Logo widoczne na piernikowej bombce przyciąga uwagę i sprawia, że prezent staje się unikalny.

 

Bezpieczne zakupy

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Szybki kontakt

Jakie okazje się nadają do obdarowywania bombkami z piernika?

Bombki z piernika z logo firmy są doskonałym prezentem dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników. To nie tylko oryginalna forma podziękowania, ale także subtelny sposób utrwalenia marki w świadomości odbiorców. Takie personalizowane ozdoby świąteczne tworzą wyjątkową atmosferę zarówno w biurze, jak i w przestrzeniach handlowych.

Zobacz także